Olen Mari, kunstniku- ja rändurihingega loomasõber, kes veetnud 9 aastat Kanadas kuid alati tundnud, et kodu on Eestis.

Minu eesmärk on tuua teieni kogemusi ja taipamisi veganluse, aga ka üldise enesearengu teemadel, sest veganlus on minu elu loomulik osa ja teadlik eneseareng üha enam kinnistuv mõtteviis.

See veebileht sündis 2018, aga just praegu, 2021 alguses on aeg küps uueks tulemiseks, sest transformatsiooniline 2020 on ka mulle restardi teinud, aidates paljudest pidurdavatest harjumustest ja uskumustest vabaneda ning iseenda parimaks sõbraks saada. Siinsetel veergudel pakun võimalust jälgida minu teekonda igal tasandil rahulolu pakkuva eluni ja kui leiate sellest inspiratsiooni, julgustan kõiki mõttekaaslasi endast märku andma, sest teineteise tuules on mõnusam edasi liikuda.

Arusaam veganluse olulisusest, on minu põhimõtete vundamendi kaalukas osa. Ühelt poolt näen meid ümbritseva maailma ilu ja vaimustavaid võimalusi saavutamaks kõik, millele tähelepanu suuname, kuid kui unustame seejuures kõige haavatavamad olendid, loomad, on väga keeruline lahendada ka kõiki teisi pakilisi probleeme.

Minu soov on, et kõik inimesed oleksid iseenda parimad sõbrad, suutes andestada endale need väikesed aga ka suured eksimused, mida me sõpradele palju kergemini andestame kui iseendile. Elu protsess on looming ja see kuidas ennekõike enda suhtes ausalt elada ja luua, on mulle oluline ja huvitav.

Fännan lihtsust ja looduse ilu, erilisi kive, pehmet sammalt, kõverikke puid, vatiseid pilvi.  Naudin head muusikat ning väärtustan iga päeva koos oma abikaasaga ehk kaasrändur Aivariga.

Teadmine, et leidsid oma tegusast päevast aega siia lugema tulla, tähendab mulle palju ning on ka suur vastutus, et su aeg väärtuslikult sisustada.

Aitäh tulemast ja uute kohtumisteni!