Mari blogi ♥ Sissejuhatus

Olen juba kaua teadnud, et on vaid aja küsimus millal sellise virtuaalse ruumi tekitan. Olles enamuse ajast viimase 6 aasta jooksul Kanadas, pole ma hinges siin pool planeeti veel juuri alla kasvatanud. Elustiil, mis on võimaldanud olla üle keskmise mobiilne on ühtaegu ahvatlev ja mitmekesine, kuid teistpidi tajun inimlikult loomulikku igatsust sügava kodutunde järgi. Sellise oma koha järgi, millesse saaks kiinduda ja ainuke, minu kõrgetele nõudmistele vastav koht selleks on praegu siin, see blogi. Selline virtuaalne oma stuudioruum võimaldab sobituda tõsiasjaga, et ainuke asi mis kunagi ei muutu on, et kõik muutub. Mina võin elada kus iganes aga siia ruumi sisenedes tunnen end alati kodus. Peamiselt seetõttu, et siia ulatuvad kaugetest vahemaadest hoolimata kõik olulised tegelased, neile sobival ajal mulle külla tulema ja loomulikult on uksed avatud ka uutele  mõttekaaslastele, kõigile siin end hästi tunnevad.

Ettevalmistused tänaseks said alguse juba paari kuu eest, kui tabasin, end mõttelt, et mulle ikka väga meeldib kirjutada, mõtiskleda, analüüsida, arutleda. Sealt edasi asusin uue blogi ideed rahulikult lahti harutama, ja ideele kuju looma. Loomeprotsess on alati natuke nagu läbi udu redelist ronimine. Idee eesmärgist on selge aga kas redelil ikka piisavalt pulki on üles jõudmiseks, seda ei näe. See sama udu on alalõpmata minu ja mu unistuste vahele tikkunud aga korrad kui olen otsustanud kõigest hoolimata tegutseda, on tõestanud, et sisetunnet võib usaldada.

Blogi avapostitust, saab illustreerima selle aasta esimesel nädalal joonistatud “Helbeke”.  See pilt sündis sama mängleva kergusega nagu paistab olevat Helbekese enda hõljuminegi. Mulle meeldib mõelda, et Helbekese muretu meel saab iseloomustama kogu alanud aastat.

“Helbeke” 2018_pliiats, tintelpen

Nii vaikus kui muusika on mu elus olulisel kohal. Seda blogi kirjutades kuulan meelsasti looduse hääli või sügavat vaikust (omi mõtteid) aga kui kirjutis valmis ja lendu lastud, võib mind tähistamas leida väga erinevate helivõlurite loomingut kuulates.

Depeche Mode on üks neist nähtustest mis oma ainulaadsuses mõjub mulle vaimustavalt. Tänase piduliku päeva tähistamiseks valisin võrratu video ja heli kombinatsiooni, mis läheb minu meelest arvesse kui meditatsioon.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kkadri

Aitäh toetajatele!

Vegani päevaraamat

Vegan. Õigluse nimel

%d bloggers like this: